Egyedülálló rendezvényhelyszínek Budapesten: La Vida DUNA és La Vida LOFT. Két egyedülálló hangulatú rendezvényhelyszín, ahol bármilyen rendezvényelképzelést megvalósíthat, legyen szó konferenciáról, esküvőről, születésnapról, vagy vevő találkozóról.

ÁLLÁSAJÁNLATOK

Rendezvényszervező gyakornok:

Szeretnél rendezvényszervező gyakornokként dolgozni, egy különleges hangulatú rendezvényhelyszínen? Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni?
Rendezvényszervezést / vendéglátást tanulsz a suliban?
Jelentkezz rendezvényszervező asszisztens munkakörre a La Vida Rendezvényházba!

Jelentkezés: suranyi.edina@lavidarendezveny.hu

Feladatok: Segítségnyújtás rendezvényszervezőinknek a rendezvények szervezésében és lebonyolításában.
Szükséges tapasztalatok:

  • Word, Excel, és Gmail ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreatívitás, precizitás
  • Szakirányú tanulmányok folytatása előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkabeosztás
  • Fiatal csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Órabér alapú elszámolás
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzodat kérjük küld el a suranyi.edina@lavidarendezveny.hu címre!

Bárpultos:

Szeretnéd kiegészíteni meglévő fizetésedet, ösztöndíjadat? Szeretnél egy fiatalos, csapat tagja lenni? Dolgoztál már a vendéglátásban?
Jelentkezz beugrós pultos munkára, az egyedi loft hangulatú La Vida rendezvényházba.
Rugalmas munkabeosztás, minimum 1100Ft / órás nettó fizetés.
Jelentkezés: info@lavidarendezveny.hu

Hasznos információk a munkáról:

  • Rendezvény típusok: Konferenciák, céges party -k, esküvők
  • Munkanapok: a hét bármely napján rendezvényektől függően
  • Munkaidő: a rendezvény jellegétől függően napközbeni és éjszakai műszak
  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. és XIII. kerület

Amit elvárunk:

  • Megbízhatóság, pontosság
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • Ápolt, igényes megjelenés

Előnyt jelent, ha:

  • beszélsz angolul,
  • van már tapasztalatod,
  • jártas vagy a koktél készítésben.

  • fiatalos csapat,
  • vidám légkör,
  • rugalmas időbeosztás,
  • 1100Ft/órás kezdő fizetés, mely idővel emelkedik,
  • előrelépési lehetőség rendezvényszervezői munkakörbe

A munkát már akár a jövő héten is elkezdheted!

Fényképes önéletrajzodat kérjük küld el az info@lavidarendezveny.hu címre!