Egyedülálló rendezvényhelyszínek Budapesten: La Vida DUNA és La Vida LOFT. Két egyedülálló hangulatú rendezvényhelyszín, ahol bármilyen rendezvényelképzelést megvalósíthat, legyen szó konferenciáról, esküvőről, születésnapról, vagy vevő találkozóról.

ÁLLÁSAJÁNLATOK

Rendezvényszervezői állás

Szeretnél rendezvényszervezőként dolgozni, egy különleges hangulatú rendezvényhelyszínen? Szeretnél egy fiatalos csapat tagja lenni?
Van legalább 2 év munkatapasztalatod a rendezvényszervezésben és vendéglátásban?
Jelentkezz rendezvényszervező munkakörre az egyedi loft stílusú La Vida Rendezvényházba.
Rugalmas munkabeosztás, minimum havi 230 000 Ft -os nettó fizetés (+jutalék), ami a teljesítményed függvényében tovább nőhet!
Jelentkezés: suranyi.edina@lavidarendezveny.hu

Feladatok: Céges és privát rendezvények szervezése, lebonyolítása, értékesítése.
Szükséges tapasztalatok:

  • Min. 2 év szakmai tapasztalat rendezvényszervezés területen
  • Word, Excel, és Gmail ismerete
  • Jó kommunikációs készség
  • Kreatívitás, precizitás
  • Szakirányú végzettség előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkabeosztás
  • Fiatal csapat
  • Modern munkakörnyezet
  • Teljesítmény alapú bérezés
  • Folyamatos fejlődési lehetőség

Fényképes önéletrajzodat kérjük küld el a suranyi.edina@lavidarendezveny.hu címre!

Bárpultos:

Szeretnéd kiegészíteni meglévő fizetésedet, ösztöndíjadat? Szeretnél egy fiatalos, csapat tagja lenni? Dolgoztál már a vendéglátásban?
Jelentkezz beugrós pultos munkára, az egyedi loft hangulatú La Vida rendezvényházba.
Rugalmas munkabeosztás, minimum 1100Ft / órás nettó fizetés.
Jelentkezés: info@lavidarendezveny.hu

Hasznos információk a munkáról:

  • Rendezvény típusok: Konferenciák, céges party -k, esküvők
  • Munkanapok: a hét bármely napján rendezvényektől függően
  • Munkaidő: a rendezvény jellegétől függően napközbeni és éjszakai műszak
  • Munkavégzés helye: Budapest, IX. és XIII. kerület

Amit elvárunk:

  • Megbízhatóság, pontosság
  • Precíz munkavégzés
  • Rugalmasság, alkalmazkodóképesség
  • Ápolt, igényes megjelenés

Előnyt jelent, ha:

  • beszélsz angolul,
  • van már tapasztalatod,
  • jártas vagy a koktél készítésben.

  • fiatalos csapat,
  • vidám légkör,
  • rugalmas időbeosztás,
  • 1100Ft/órás kezdő fizetés, mely idővel emelkedik,
  • előrelépési lehetőség rendezvényszervezői munkakörbe

A munkát már akár a jövő héten is elkezdheted!

Fényképes önéletrajzodat kérjük küld el az info@lavidarendezveny.hu címre!